סטודנטים ממליצים

סטודנטים ממליצים2020-12-27T14:20:04+02:00

אין ספק שהקסם בלימודים הנפלאים האלה הם למידה עם מורות מעולות ומופלאות כמו אלה ומירי, הגישה, ההלימה בינהן,הדיוק והמקצעיות, מהווים הזדמנות מיוחדת לחוות תהליכים יצירתיים ולחוות חוויה מיוחדת ומעשירה. אז אלה ומירי,מירי ואלה. תודה לכן, מודה לכן כל שבוע שאתן מהוות מודל לחיקוי. וכן, יש לנו קבוצת נשים מדהימה, אכותיות ותענוג ללמוד באוירה רצינית, תומכת ומעשירה. בתקווה שיהיו עוד הזדמנויות לחוות עוד נושאים חדשים ללמידה אתכן. תודה, באהבה והערכה גדולה

אילנה הלל, בוגרת קורס NLP CREATIVE

אם חשבתי שאת כל התהליכים כבר עברתי בקורס הפרקטישינר ובקורס המאסטר, אז טעיתי ובגדול. כי אז הגיע הטריינר ועימו הגיעו חוויות והתנסויות עוצמתיות אשר הובילו לקפיצת מדרגה נוספת בהתפתחותי האישית.
הקורס אינו בנוי רק מהעברת ידע יוצא דופן וכלים מצויינים להנחיית קבוצות, אלא הזמין אותי לשהות ולהיות נוכחת בכמה מימדים במקביל. וזה סוד הקסם אשר זר לא יבין זאת.
אט אט, בין הדרגתיות לבין "קפיצה למים העמוקים", בין ישיבה על כסא הסטודנט לעמידה מול קבוצה, בין העברת טכניקה למכרים במגרש הבטוח לבין העברת סדנא לקהל הפתוח, התחזקו חוליות עמוד השדרה, היציבה הפכה זקופה ואחיזת השרביט המנצח על התזמורת הרגישה טבעית משיעור לשיעור.
קורס מובנה ומעמיק עם שתי מרצות מופלאות, אלה גבאי ומירי יפרח, אשר מאפשרות וגורמות לכל הקסם הזה לקרות !!!

דורית גבע, בוגרת קורס NLP TRAINER

בשנתיים האחרונות עברתי חוויה שקשה לתאר במילים למדתי Nlp practitioners ו- Nlp Master .למדתי שפה חדשה שבה אפשר ללמוד וללמד את עצמנו ואחרים לבחור בדרך חדשה לחיות את החיים להבין מה נכון לנו ואיך להשיג את זה. במילים פשוטות לרפא את הנפש..אלה ומירי הן מורות לחיים, מלאות בידע וניסיון אך יותר מזה הן מעניקות בטחון עוזרות להגשים חלומות ונותנות חיבוק ענק של חיזוק.ממליצה בחום למי שאוהב את עצמו ורוצה לעשות שינוי.

לאה דרור ויסמן , בוגרת קורס NLP MASTER

הגעתי לקורס NLP בהנחיית מירי ואלה היות ואני מכירה את העשיה הנפלאה שלהן כבר מזה זמן רב וחיכיתי להזדמנות המתאימה לי וכשהצטרפתי לקורס האחרון הצטרפתי כשיש ברשותי בארגז הכלים מספר רב של כלים כמאמנת ומטפלת ורציתי לקבל עוד כלים …וכעת רוצה להמליץ בחום לכל אחד ואחת להצטרף לקורס זה ויש לכך סיבות רבות :אווירה חמה עוטפת ואינטימית שמאפשרת לעבור תהליך מדהים מעמיק ועצמתי.

-כל שעור היה מורכב מתכנים עיוניים ומרתקים לפי נושאים שהיו מלווים בדוגמאות וזאת דרך מצגות שאחר כך אלינו נשלחו למייל
ובחלק השני תמיד היו הדגמות על אחת מהתלמידות וכן תרגולים אחת עם השניה שמאוד עזרו להפנים את הכלים החדשים שנלמדו.

-צוות אסיסטנטיות מדהים מכיל , קשוב תומך ועוזר לאורך כל הקורס.

– תהליך עצמתי מרתק אל תוך עצמך שמשיל קליפות ומחבר אותי למשאבים וליעדים שהצבתי לעצמי.תובנות והארות רבות שמתקבלות תוך כדי הקורס.

כלים נוספים עוצמתיים ועמוקים שצירפתי לארגז הכלים שלי.
ולסיום חוויה מדהימה מרתקת ומעמיקה ומתנה נפלאה שהענקתי לעצמי שגורמת ללי רצון עז וסקרנות להמשיך לקורסים הנוספים שלהן !

תודה תודה תודה !

מירה ביגאוי , בוגרת קורס NLP MASTER

054-4710112